XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний Tanfoglio Match Duoton

Пістолет спортивний  Tanfoglio Match Duoton
Рейтинг-0
1 постріл 30 грн
калібр
калібр мм

Італійська компанія Fratelli Tanfoglio S.N.C. спеціалізується на випускові пістолетів, створених на основі конструкції чеського CZ-75. Стосовно моделей зі сталевою рамою, від свого прототипу вони в першу чергу відрізняються кращою якістю виготовлення і обробкою поверхонь, а також значно вищим службовим ресурсом всіх деталей, включно зі стволом, викидачем та пружиною. Зовнішні відмінності полягають в дещо зміненій формі деяких деталей. Важелі прапорцевого запобіжника і затримки затвора практично ідентичної форми з такими ж деталями у пістолета Jericho, також основаного на конструкції CZ-75.

Автоматика працює за схемою використання відбою при короткому ході ствола. Замикання здійснюється за допомогою казенної частини ствола, яка знижується. Автоматика надійно працює навіть у важких умовах експлуатації, а також з боєприпасами різної потужності і різних виробників.

Ударно-спусковий механізм куркового типу, подвійної дії з запобіжним взводом курка. З обох боків затвора-кожуха розташовані важелі двостороннього прапорцевого запобіжника, який, якщо включений, безпечно спускає курок з бойового взводу. Ці важелі мають зручну форму і досить легко управляються рукою, в якій знаходиться зброя. Та швидке вимкнення запобіжника в момент виймання зброї ускладнюється високим розташуванням важелів. Пістолет оснащений автоматичним запобіжником ударника, виконаним у формі підпружиненого штифта, який розблоковує ударник тільки, коли спусковий гачок повністю вижатий.

Відкрито розташований викидач служить також покажчиком наявності набоя в патроннику. Завдяки такому поєднанню конструкції УСМ і запобіжників, зброя може безпечно носитися в повній боєготовності, з набоєм у патроннику. Важіль затримки затвора розташований на лівому боці рами. Засувка магазину знаходиться в основі спускової скоби. Рукоятка пістолета дуже ергономічна, її зручно тримати. Пістолет має невелике плече відбою і підкидання під час стрільби, що сприяє швидкому повторному наведенню зброї на ціль після кожного пострілу і кращому контролю під час швидкісної стрільби.

Недоліками є керований вручну прапорцевий запобіжник, який ускладнює поводження зі зброєю, та досить велика ширина пістолета. Переваги: постійна боєготовність; досить висока вбивча дія кулі набою; надійність роботи у важких умовах експлуатації і з набоями різних виробників; безпека в обігу; висока вогнева міць; влучність; мале плече відбою і підкидання зброї під час стрільби; великий експлуатаційний ресурс.

За відгуками власників, які регулярно стріляють з цієї зброї протягом багатьох років, Tanfoglio зі сталевими рамами є одними з кращих серед повнорозмірних пістолетів, під патрон 9mm Parabellum, якщо порівнювати зручність рукоятки, влучність, надійність, безпеку і якість виготовлення. Стволи особливо високої якості значно впливають на підвищення влучності пострілу.

Характеристики

Калібр 9mm Parabellum / 9×21mm IMI
Дловжина зброї 202 мм
Довжина ствола 120 мм
Висота зброї 140 мм
Ширина зброї 35 мм
Маса без набоїв 1015 г
Місткість магазина 15 / 15 набоїв

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.