XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний Smith & Wesson mod.617

Пістолет спортивний  Smith & Wesson mod.617
Рейтинг-0
1 постріл 10 грн
калібр
калібр мм

Револьвер Smith & Wesson 617 калібру .22 LR (під патрон з кільцевим займанням) створений на основі попередньої моделі 17, яка була знята з виробництва, і поліпшений за рахунок використання нержавіючої сталі замість традиційної воронованої сталі.

Модель 617 сконструйована на рамці типорозміру «K» (середня рамка) - з квадратною формою рукоятки, яка вперше була представлена у 1899 році на револьвері .38 калібру, призначеного для озброєння армії і поліції.

«К» - рамка використовується у конструкції револьверів різних калібрів, від .22 LR до .357 Magnum, хоча для останнього Smith & Wesson у 1981 році ввела «L» рамку більшого розміру, яка дозволяє відстрілювати навіть найпотужніші патрони калібру .357 Magnum.

Найбільш характерною особливістю Smith & Wesson 617 є місткість барабана. Завдяки барабану, який може вмістити до 10 набоїв калібру .22 LR, з вогневою потужністю цей револьвер перевершує деякі напівавтоматичні пістолети.

Револьвер оснащений спусковим механізмом одинарної і подвійної дії. Наявність нижнього припливу ствола надає зброї солідність. Для виробництва цієї моделі використовується сталь з матовим покриттям, яке легко витримує грубе поводження. Курок має помітні насічки, що забезпечує хороший контроль.

Накладки на рукоятці револьвера виконані з синтетичного каучуку; завдяки текстурі з боків і заглибленням для пальців його зручно тримати в руках, не змінюючи положення. Накладки такого розміру, що револьвер зручно тримати навіть стрільцям з невеликими руками.

Прицільні пристосування револьвера складаються з мікрометричного прицілу з регулюванням цілика по горизонталі і вертикалі та мушки типу «Петрідж». Насічки на верхній частині ствола дозволяють усунути відблиски і віддзеркалення під час прицілювання.

Механізми револьвера працюють за класичною для Smith & Wesson схемою. Барабан обертається проти годинникової стрілки і приводиться в рух зведенням курка. При кожному зведенні курка камори утримуються на одній лінії зі стволом і ударником завдяки фіксаторові, який заскакує в одне з поглиблень на поверхні барабана.

Перевірені часом надійність і точність Smith & Wesson 617 перетворюють його у зброю високого класу. Надзвичайно висока точність цього револьвера дозволить стрілку потрапити в ціль розміром з пивну банку із дистанції більше 25 метрів.

Правило завжди одне — краще мати револьвер калібру .22 LR і потрапити в ціль, ніж револьвер калібру .44 magnum і промахнутися.

Характеристики

Країна-виробник США
Початок виробництва, рік 1990
Маса, кг 1,100
Довжина, мм 283
Довжина ствола, мм 152
Набій .22LR
Місткість магазина, набоїв 10
Прицільна дальність 50 метрів
Ударно-спусковий механізм  подвійної дії

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.