XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний Марго МЦМК

Пістолет спортивний  Марго МЦМК
Рейтинг-0
1 постріл 10 грн
калібр
калібр мм

У 1990 році з'явився малогабаритний 5,6 мм спортивно-тренувальний пістолет МЦМ-К, створений конструктором Іжмеха В.А. Яригіним. Він представляв собою переробку одного з наймасовіших радянських малокаліберних пістолетів конструкції М.В. Марголіна - МЦМ.

Спочатку пістолет МЦМ-К позиціонувався іжевськими зброярами як спортивно-тренувальна зброя, яка отримала для експорту назву - «Марго», призначену для спортивно-тренувальної стрільби у тирах і на стрілецьких стендах.

Принцип роботи автоматики оснований на використанні енергії відбою вільного затвора. Замикання інерційне - масою затвора. Ударний механізм типу, без самозведення. Спусковий механізм включає спусковий гачок, тягу і шептало курка. Поворотна пружина розміщується під стволом, а її шток фіксується чекою. Запобіжний пристрій виконано як спеціальний паз на запобіжному взводі курка. Живлення здійснюється з однорядного коробчатого магазина місткістю 7 набоїв.

Під час розробки пістолета В.А. Яригін істотно скоротив ствол пістолета (з 130 до 98 мм), вніс зміни в рамку і поміняв регульовані прицільні пристосування на нерегульований цілик. Від спортивного пістолета Марголіна МЦМ пістолет «Марго» отримав дуже хорошу ергономіку. Його вирізняла зручна і комфортна рукоятка, хороша керованість зброї під час стрільби і прицілювання, а також висока якість бою.

У 1992 році Іжевський механічний завод освоїв виробництво малокаліберних пістолетів «Марго» на експорт. Варіант пістолета «Марго» був запропонований для озброєння оперативників Міністерства внутрішніх справ. На початку ХХI століття іжевські зброярі запропонували закордонним партнерам ще один варіант «Марго» - спортивно-тренувальний пістолет МР-449, розрахований на використання популярного на Заході пістолетного патрона 6,35 мм «Браунінг» (.25 АСР).

До недоліків треба віднести відсутність самозведення і спеціальних запобіжників.

Характеристики

Калібр, мм 5,66
Дульна енергія кулі, Дж 70 - 90
Вага спорядженої зброї, кг 0,83
Вага без набоїв, кг 0,8
Довжина, мм 190
Довжина ствола, мм 97
Місткість магазина, набоїв 7
Прицільна дальність стрільби, м 25

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.