XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний Glock 34

Пістолет спортивний Glock 34
Рейтинг-0
1 постріл 30 грн
калібр
калібр мм

Glock - це найпопулярніший і пізнаваний пістолет, один з найбільш надійних, безпечних, простих в обслуговуванні і має величезний експлуатаційний ресурс. Користується високим попитом як у правоохоронних відомств і збройних сил по всьому світу, так і у пересічних громадян, які купують собі зброю для спортивної стрільби та самооборони.

Пістолет Glock 17 був розроблений у 1980 році групою конструкторів за участю Фрідріха Деханта під керівництвом Гастона Глока на заснованому в 1963 році австрійському підприємстві, яке ніколи раніше не займалося проектуванням та виготовленням зброї. Конструкторам вдалося втілити в життя революційні рішення, які відмінно працюють в бойових пістолетах. Glock 17 - перший пістолет з пластиковою рамою, що заслужив великий успіх на світовому ринку зброї. Рама, спусковий гачок і магазин так само виконані з високоміцного полімеру.

Пістолет вперше об'єднав у собі малу вагу, велику місткість магазина, компактність і безпеку під час користування, носіння з набоєм у патроннику. Замикання ствола австрійці запозичили у пістолета Sig Sauer P220. Конструктори відмовилися від прапорцевого запобіжника на користь автоматичних. Ударно-спусковий механізм був найпростішим, створеним на основі так само австрійського пістолета Roth-Steyr M1907. Індекс 17 позначає не кількість набоїв у магазині — це номер авторського патенту Гастона Глока. З початку виробництва першої моделі Glock, змінилося вже три покоління цих пістолетів, а в даний час в провадженні знаходиться четверте покоління - Gen 4.

Пістолети Glock використовуються поліцейськими в всьому світі та перебувають на озброєнні в Канаді, Голландії, Мексиці, Саудівській Аравії, Індії, Гонконзі та на Філіппінах.

Автоматика працює за схемою використання відбою при короткому ході ствола. Замикання здійснюється за допомогою казенної частини ствола, що знижується. Ударно-спусковий механізм ударникового типу, з попереднім, частковим зведенням ударника після відходження затвора-кожуха назад і довзведенням під час натискання на спусковий гачок.

Пістолет оснащений трьома незалежно працюючими автоматичними запобіжниками. Фірма Glock назвала цю систему Safe Action. Запобіжний важіль, яким забезпечений спусковий гачок, блокує його рух назад і звільняє тільки при усвідомленому натисканні стрілком. Автоматичний запобіжник ударника унеможливлює удар бойка по капсулю набою, якщо шептало випадково зірветься із бойового взводу. Протиударний запобіжник перешкоджає зриву шептала з бойового взводу при зовнішньому ударі.

Пістолети останніх випусків забезпечуються викидачем, який виконує також функцію покажчика наявності набою у патроннику. Зусилля спускового гачка становить 2,5 кг і може регулюватися від 2 до 4 кг. Полімерна рама оснащена чотирма сталевими напрямними, по яких переміщується затвор-кожух. Рукоятка ергономічної форми має нахил 112 градусів. На лівому боці рами розташований невеликий важіль затримки затвора. Фіксатор ствола двосторонній, знаходиться над спусковою скобою. Засувка магазина розміщена біля основи спускової скоби.

Дворядний магазин вміщує 17 набоїв, але можуть використовуватися і більш місткі. Пістолет складається всього з 34 деталей і може бути розібраний повністю за допомогою штифта або цвяха за одну хвилину.

Рукоятка з великим кутом нахилу дуже зручна та має виступи під пальці на передній поверхні, упори під великий палець по обидва боки. Така рукоятка робить зброю добре контрольованою і забезпечує точність, як при ретельному прицілюванні, так і під час швидкісноїстрільби.

Як і у будь-якої зброї, у пістолетів фірми Glock є свої недоліки. Часто причиною осічок стає забруднення каналу ударника. При слабкому хваті іноді бувають випадки не досилання патрона. Пластикові мушки виявилися не міцними і збиваються з затвора-кожуха при ударі ззаду. Ще одним мінусом вважаються невеликі габарити затворної затримки і засувки магазина. До недоліків також можна побічно віднести бовтанку деталей відносно один одного, наприклад, затвора на рамі і магазину в горловині рукоятки.

Цікавою особливістю пістолетів Glock є можливість стрільби під водою на глибині до трьох метрів. При цьому не відбувається не тільки розриву, а й роздування ствола. Однак для стабільного спрацьовування капсуля потрібен спеціальний ударник з поперечними проточками або комплект Spring cups amfibia - бойова пружина ударника з пластиковим піддоном з отворами. Але для ведення стрільби під водою без ризику роздування ствола рекомендується використовувати набої з цільно-оболонковими кулями. Куля зберігає велику енергію на дистанції до двох метрів під час стрільби на глибині одного метра. Також ефективна стрільба на близькій відстані з-під води, при цьому звук пострілу відсутній.

Головне призначення моделі 34 - спортивна стрільба. Уперше був представлений в 1998 році. Використовується в основному для регулярних стрільб, тренувань і змагань з практичної стрельби. По конструкції відрізняється від стандартних подовжених затвором-кожухом з поздовжнім отвором зверху в передній частині і скошеними передніми гранями.

На даний момент компанією Glock реалізовано понад 2000000 пістолетів різних модифікацій.

Характеристики

Калібр 9mm Parabellum
Довжина зброї 207 мм
Дловжина ствола 135 мм
Висота зброї 138 мм
Ширина зброї 30 мм
Маса без набоїв 650 г.
Місткість магазина 17 (опціонально 19 або 33) набоїв

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.