XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний CZ-75 SP-01 Shadow

Пістолет спортивний  CZ-75 SP-01 Shadow
Рейтинг-0
1 постріл 30 грн
калібр
калібр мм

Пістолет CZ-75 був розроблений на заводі Ceska Zbrojovka в місті Uhersky Brod інженерами братами Коучкі Йосефом і Франтишеком. Вперше пістолет CZ-75 був представлений публіці на виставці в Мадриді у 1975 році, де він викликав справжній фурор. CZ-75 і до цього дня вважається одним з найкращих бойових пістолетів в світі, і одним з найбільш копійованих.

Виробництво пістолета CZ-75 було розпочато в 1976 році і продовжується до цих пір, закуповувалися Туреччиною, Іраном, Іраком, в даний час вони використовуються низкою великих поліцейських департаментів в США. Більш-менш точні копії і клони цього пістолета виробляються цілим рядом фірм в інших країнах.

Пістолети CZ-75 поєднують в собі відмінну надійність, живучість, влучність, вони мають досить продуману ергономіку, і при цьому - досить невисоку, в порівнянні з конкурентами, ціну.

Пістолети серії CZ - 75 мають автоматику з використанням енергії відбою одночасно з коротким ходом ствола. Замикання ствола здійснюється двома бойовими упорами на його верхній поверхні за пази в затворі. Зниження ствола для відмикання - за схемою Браунінга, за допомогою фігурного вирізу в припливі під стволом. Рамка і затвор виконані з високоякісної сталі. Особливість CZ-75 – затвор рухається по внутрішнім напрямних рамки, по типу пістолета SIG P210. Ударно-спусковий механізм – курок, подвійної дії. У базовому варіанті є запобіжник на лівому боці рамки. Якщо його включити, замикає затвор і шептало та дозволяє носити зброю з патроном у патроннику, зведеним курком і включеним запобіжником. На лівому боці рамки над спусковою скобою розташований важіль затримки затвора. Прицільні пристосування на базовому варіанті CZ-75 нерегульовані, встановлені в пази типу ластівчин хвіст. На низці спортивних варіантів встановлюються регульовані цілики. Місткість дворядного магазину спочатку була 15 набоїв, пізніше збільшена до 16 набоїв. Засувка магазину розташована в основі спускової скоби.

Серед сучасних чеських пістолетів, які виробляються серійно, модель CZ-75 SP-01 є однією з кращих і найбільш затребуваних на цивільному ринку зброї як в Європі, так і в США. Це повнорозмірний пістолет, спочатку розроблений для правоохоронних служб і збройних сил, але більш за все підходить для спортивної стрільби і самооборони. Зброя має ергономічний дизайн, без гострих кутів і деталей, які сильно виступать, з дуже зручною рукояткою.

Характеристики

Калібр 9mm Parabellum
Довжина зброї 207 мм
Довжина ствола 120 мм
Висота зброї 147 мм
Ширина зброї 37 мм
Маса без набоїв 1180 г
Місткість магазина 18/14 набоїв

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.