XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний Česká zbrojovka, мод. 75 Compact

Пістолет спортивний Česká zbrojovka, мод. 75 Compact
Рейтинг-0
1 постріл 30 грн
калібр
калібр мм

Компактні моделі CZ мають відмінні поєднання найкращих у своїй галузі конструкторських рішень, об'єднаних в одному зразку, а також високі бойові і службово-експлуатаційні якості. Основою конструкції послужив широко поширений вдалий пістолет CZ 75 BD. Довжина зброї була зменшена на 20 мм, а висота - на 10 мм. Крім того, були внесені і інші зміни. У пістолеті використовується ударно-спусковий механізм подвійної дії, з автоматичною постановкою курка на запобіжне зведення. Зброя забезпечена автоматичним запобіжником ударника, а також важелем безпечного спуску курка з бойового зведення. Таке поєднання робить зброю безпечною і простою для користування.

Конструкторське рішення Шарля Петера з розміщення пазів руху затвора-кожуха на внутрішніх поверхнях рами, яке використовується у більшості компактних пістолетів CZ, прибирає люфти між цими деталями та значно підвищує точність влучань. Менша довжина пістолета дозволяє непомітно і зручно носити зброю не тільки в поясній, а й в підплічній кобурі, в горизонтальному положенні. Укорочення ствола не призвело до якогось значного зниження початкової швидкості та зменшення енергії кулі, а ємність магазину скоротилася тільки на два набої. Зменшення довжини рукоятки не вплинуло на її зручність завдяки відмінній ергономіці.

У передній нижній частині рукоятки є виступ, який в поєднанні з виступом кришки магазина служить опорою для мізинця стрілка, в результаті чого тримати пістолет зручно і стабільно, а влучність висока. Гумові щічки рукоятки з дрібною ромбовидною насічкою дуже зручні і забезпечують стабільне утримання. Магазин вільно випадає з рукоятки при натисканні кнопки відкриття магазина, але під час нахилу зброї не більше ніж на 45 ° щодо горизонтального положення. Рама CZ 75 Compact виготовляється зі сталі, а більшість пізніших компактних моделей з легкого сплаву на основі алюмінію.

Власники компактних пістолетів CZ відзначають відсутність іржі під час експлуатації зброї в будь-яких кліматичних зонах, незалежно від матеріалу рами і її покриття. Так само відзначаються зручність тримання, хороша контрольованість зброї при стрільбі, висока влучність.

Характеристики

Калібр9mm Parabellum
Довжина зброї184 мм
Довжина ствола99 мм
Висота зброї128 мм
Ширина зброї35 мм
Маса без набоїв800 г
Місткість магазину14 набоїв (можуть використовуватися магазини місткістю 16 набоїв)

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.