XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Зброя нашого тиру Пістолет спортивний Beretta 92FS

Пістолет спортивний  Beretta 92FS
Рейтинг-0
1 постріл 30 грн
калібр
калібр мм

Серед сучасних зразків стрілецької зброї найбільшу популярність фірмі компанії Fabbrica D`armi Pietro Beretta SpA приніс пістолет Beretta 92 і його численні модифікації. Він був сконструйований у 1976 р і поєднував у собі функції громадянської, службової і поліцейської зброї.

Пістолет створювався на основі більш ранньої моделі 1951 року з використанням елементів конструкції Walther P 38. Велика ємність магазину на 15 патронів, слабка віддача для пістолета такого калібру (9 мм) і хороша купчастість забезпечили пістолетові світову популярність.

У 1983 р була розроблена модель 92F. Модель 92FS - модифікація тієї самої моделі, що виграла тендер на виробництво зброї в США - була прийнята на озброєння американцями під назвою «М9 pistol, 9 mm». Зараз ця модель виробляється як в Італії, так і в США.

Beretta 92FS (відрізняється від Beretta 92F диском на голівці осі курка і канавкою під нього уздовж затвора) є одним з найпоширеніших і відомих в світі пістолетів. Він використовується арміями, поліцією і спецпідрозділами багатьох країн. Щорічний випуск пістолетів серії 92 різних модифікацій в Італії і ліцензійний випуск в інших країнах складає більше 100 000 одиниць.

Особливості

  • Bruniton - покриття надає дві великі переваги: він міцний, корозія і волога на нього ніяк не впливає, не ковзає і не іржавіє. Не відблискує навіть при яскравому освітленні палючого сонця. Повністю антивідблисковий.
  • 3Dot - оснащений 3-точковою системою прицілювання, яка, можливо, є найбільш популярною, якій довіряють в арміях багатьох країн світу. Подібна система використовується на тактичних карабінах.
  • Дизайн і ергономіка - розроблений для зручного хвата будь-якою рукою. Шульга чи правша – неважливо, підійде кожному, навіть тим, хто вважає за краще вести стрільбу з незручних положень.
  • Безпека для власника - навіть після 100 пострілів поспіль, Ви можете покласти його на голу ногу, відсутність нагріву, не кожен виробник може цим похвалитися!

Ці та безліч інших корисних функцій роблять пістолет Beretta 92FS кращим на ринку вогнепальної зброї.

Характеристики

Довжина ствола (мм) 125
Калібр 9x19
Магазин (місткість) 15
Загальна висота (мм) 137
Загальна довжина (мм) 217
Загальна ширина (мм) 38
Вага без патронів (г) 945

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.