XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Набій Sellier & Bellot кал.8x57 JRS

Опис

Набій Sellier & Bellot кал. 8x57 JRS. Куля SPCE масою 12,7 г/196 грана. Початкова швидкість 726 м/с.SPCE (Soft Point Cutting Edge) - модифікована напівоболонкова куля. Завдяки конструкції забезпечується швидке розкриття переважно носової частини кулі, що призводить до нанесення глибокого поранення помірної ширини. У середній частині є спеціальний уступ - для обрізання країв вхідного отвору (рана довше кровоточить, не затягується). Відмінний вибір для полювання на копитних.

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.