XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Гвинтівка SNIPEX RHINO HUNTER 75 .50 BMG (Базова комплектація)

Опис

RHINO HUNTER — однозарядна крупнокаліберна гвинтівка з автоматичним викиданням гільзи.

Цивільна, мисливсько-спортивна версія гвинтівки Snipex M. Калібр .50 BMG.


Розроблена для враження рухомих і нерухомих цілей, в тому числі на далеких дистанціях (до 2000 метрів).

Гвинтівка скомпонована за схемою булл-пап, тобто група затвора розміщується позаду спускового гачка.

Ствол має 8 правих нарізів з твістом 15 дюймів, максимально відкритий, з поздовжніми канелюрами. Оснащений дульним гальмом-компенсатором (ДГК). Якість ствола забезпечує кучність, не гіршу за 1 МОА.

Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзним поворотним затвором. 13 бойових упорів розташовані трьома рядами і повертаються на 60 градусів. Це забезпечує надійне замикання ствола. Процес викидання гільзи починається з невеличкою затримкою, що дозволяє кулі покинути ствол, коли затвор ще повністю закритий. Це передає кулі максимальну кількість енергії. Стріляні гільзи викидаються автоматично, після відкочування затвора назад. Конструкція затвора запатентована.

Затвор має спеціальний індикатор прапорцевого типу, що дозволяє контролювати ступінь закриття затвора. Якщо затвор відкритий, прапорець втоплений в корпус, а якщо закритий — виступає врівень з корпусом. Для використання в темряві прапорець має світловий індикатор.

Спуск м’який. Гвинтівка має спеціальний запобіжник прапорцевого типу, розташований безпосередньо над рукояткою ведення вогню з обох боків зброї.

Одна з головних переваг гвинтівки RHINO HUNTER серед гвинтівок великого калібру – МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНА СТРІЛЬБА.

Під час виробництва гвинтівки реалізовано цілий комплекс спеціальних конструкційних рішень щодо зменшення відбою і збільшення купчастості стрільби. Відбій утилізується за рахунок дії інерційно-відкотної системи, яка включає підпружинені вузли, відкотно-накотний пристрій або гідравлічний відкотно-накотний пристрій (опція). Відкотні пристрої вбудовані у кожух ствола, що дозволяє стріляти спираючись кожухом на будь-яку поверхню. Частина енергії відбою гаситься за рахунок ДГК.

Гвинтівка укомплектована фірмовими сошками SNIPEX, які легко складаються. Вони сконструйовані таким чином, що гвинтівка «вивішена» на них (вісь ствола нижче точок кріплення сошок).

Додаткова задня опора має спеціальну конструкцію і передбачає можливість грубого (зубчаста рейка) і точного (гвинт) налаштування.

Гвинтівка має планку Picatinny, яка продовжена на всю довжину кожуха і має ухил 35 MOA.

Для зручності транспортування може бути встановлена спеціальна ручка (опція).

Підщічник, задник приклада і всі рукоятки на гвинтівці виготовлені із сучасних стійких до спрацювання полімерних матеріалів.

Поверхня гвинтівки покрита спеціальною збройовою фарбою Сerakote.

Гвинтівку легко розбирати і обслуговувати.


Додатково

Бонусом ви отримаєте: чотирикамерне дульне гальмо SN-B01, сошки SN-S01, шомпол, чохол-лежак.


Гарантія

Гарантійне обслуговування 3 роки. Повна оперативна технічна підтримка  протягом всієї експлуатації.

Рейтинг - 0
Ціна за запитом

Ціна може змінюватись у залежності від комплектації.

Специфікація

Тип зброї: нарізне
Калібр: .50 BMG 12.7 x 99
Країна виробник: Україна
Бренд: Snipex
Модель: Rhino Hunter 75 .50BMG
Довжина ствола, мм: 750 мм
Прицільні органи: навісне прицільне обладнання
Загальна довжина (мм): 1250 мм (разом з ДГК)
Вага (кг): 15,0 кг
Особливості: плаваючий ствол, противідкатні пристрої, м'яка віддача.
Ємність магазина (патр.): однозарядна

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.