XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Кулемет Максим макет діючий

Опис

Кулемет Максим калібру 7,62 мм є дезактивованим зразком бойової зброї, що пройшов спеціальне доопрацювання і призначений для стрільби холостими патронами (СХП). Дана зброя пристосована до стрільби виключно холостими патронами і призначене для використання в кінозйомках, під час проведення театралізованих, костюмованих та інших культурних заходів.

Макет кулемета Максим просякнутий бойовим духом Першої і Другої світової війни. «Максими» активно використовувалися флотом, гірськострілецькими загонами і піхотою. У народі широку популярність станковий кулемет отримав після виходу кінострічки «Чапаєв» (1934).

Творцем цієї легендарної зброї є Хайрем Стівенсон Максим - зброяр з Англії. У 1883 році він розробив кулемет, який став першою автоматичною зброєю в світі. Автоматика «Максима» використовує відбій ствола при його короткому ході. Даний механізм витягує зі стрічки по одному набою, а потім досилає його в казенник. Одночасно з цим механізм перезарядження також зводить затвор. Щоразу після пострілу весь процес повторюється.

Діючий макет для стрільби холостими патронами.

Специфікація

Калібр: 7.62×54
Вид боєпостачання: 250 набоїв кулеметна стрічка
Довжина ствола, мм: 721
Початкова швидкість кулі: 740 м/с
Принципи роботи: автоматика кулемета працює на принципі використання відбою ствола
Швидкострільність: 600/хв
Вага (кг): 20 (тіло кулемета без води) + 4 (вода) + 43 (верстат Соколова зі щитом)

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.