XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Рушниця МР-153 калібр 12/76 710 пластик

Опис

Популярна самозарядна гладкоствольна рушниця з широким спектром застосування.

Конструктивна схема МР-153 - відведення порохових газів з автоматичним регулятором імпульсу двигуна автоматики. Зчеплення затвора безпосередньо зі стволом забезпечує міцність і довговічність замикання, а також розвантаження ствольної коробки в момент пострілу. Ствольна коробка виготовлена з алюмінієвого сплаву. Деталі, що піддаються впливу порохових газів (канал ствола, патронник, поршень, газова камера, зовнішня поверхня трубки магазина), - хромовані. Клапан і поршневі кільця виготовляються з нержавіючої сталі.

Ударно-спусковий механізм куркового типу виконаний у вигляді вузла, що відокремлюється, устаткованого системою запобігання:

  • від пострілу при неповністю замкненому затворі;
  • не автоматичним запобіжником, що блокує спусковий гачок.

Магазин трубчастий підствольний, з удосконаленою системою відсічення набоїв під час подачі. Місткість може бути збільшена за рахунок подовжувача. Дію відбою зменшує гумовий потиличник приклада.

МР-153 – це висока надійність, скорострільність, безвідмовність та універсальність у виборі боєприпасів.

Специфікація

Тип зброї: Гладке
Калібр: 12/76
Країна виробник: Росія
Бренд: Baikal
Модель: МР - 153
Довжина ствола, мм: 710
Прицільні органи: Фіксовані
Загальна довжина (мм): 1240
Вага (кг): 3.45
Особливості: Хромований ствол, полімерна ложа
Ємність магазина (патр.): 4
Конструкція магазину: Підствольний, трубчатий

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.