XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
Выбор языка
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Ніж KA-BAR Handled Big Brother (2211)

Опис

Універсальний ніж у шкіряному чохлі (чорний) 2211 із зазублинами на верхній частині леза.

Модель

Арт. 2211

Це чорне лезо Big Brother, яке не віддзеркалює, з високим вмістом карбону було створене у співпраці з фахівцями з компанії S.E.I.G.E. (Strategic Edge Impact Global Enterprise), розташованій у м. Вебстер, Нью-Йорк. Тести показують, що покриття на основі порошкової епоксидної смоли має небачену міцність. Класична овальна форма ножа KA-BAR доповнена сучасним матеріалом Kraton G®, який практично невразливий для поту, хімічних речовин, води, а також майже не зношується. Зазублений наконечник і пряма підстава роблять Big Brother прекрасним доповненням до лінії Kraton G®. Зверніть увагу на те, що через особливості місцевого законодавства KA-BAR не може доставляти ножі Big Brother в Каліфорнію та Массачусетс. Вироблено у США.

Специфікація

Вес: 0.90 lb.
Тип леза: Фіксований клинок
Размеры: Довжина клинка 9-3 / 8 "; загальна довжина 14-3 / 8"
Кут леза: 20 градусів
Форма: Кліпса
Печать: USA
Клипса: N
Номер NSN: N/A
Сталь: 1095 Cro-Van
Тип зажиму: N/A
Тип заточки: Скандинавський
Черен: Kraton G®
Твердость по Роквеллу: 56-58
Наконечник/Гарда: Порошковий метал
Производитель: Ніж зроблений в США, чохол зроблений в Мексиці
Товщина леза: 0.165

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.