XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

VERYLUBE Мастило збройове консерваційне

Опис

Збройове консерваційне мастило-спрей для консервації, чищення і змащення зброї перед зберіганням. Містить ревіталізант.

Забезпечує надійний захист зброї від корозії навіть при тривалому зберіганні на відкритому повітрі. Використовується для дрібно- і великокаліберного нарізної та гладкоствольної зброї всіх типів (мисливської, спортивної, бойової, пневматичної). Рекомендується для підготовки зброї до зберігання та для догляду після стрільби.

  • Дозволяє швидко підготувати зброю до зберігання.
  • Має високу проникну здатність і надходить до всіх деталей збройового механізму.
  • Спеціальні компоненти-інгібітори, що містяться в мастилі, нейтралізують агресивну дію часток нагару, що залишилися після чистки.
  • Має чудові низькотемпературні властивості, забезпечує рухливість і плавність роботи механізму зброї при температурі навколишнього середовища до -60 °С.
  • Завдяки ревіталізанту підтримує поверхню каналу ствола в ідеальному стані.

Спосіб застосування

1-й етап: Струснути балон.

2-й етап: Розпилити тонким шаром на поверхню (деталь, з'єднання).

3-й етап: За необхідності протерти серветкою.

4-й етап: Якщо забруднення сильне, обробку повторити.

Упаковка

500 ml - аерозольний балон, артикул XB 40904.

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.