XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

SNIPEX MILITARY GUN CONSERVING GREASE

Опис

Продукт зроблений на замовлення військових.

SNIPEX MILITARY мастило для зброї консерваційне — сучасний засіб для консервації, надійного захисту від корозії нарізної та гладкоствольної зброї. Рекомендується використовувати під час підготовки зброї до тривалого зберігання.

  • Забезпечує якісний захист зброї від корозії, також і при тривалому зберіганні на відкритих майданчиках у будь-яких кліматичних умовах.
  • Містить інгібітори, нейтралізує агресивну дію часток нагару, що залишилися після чищення.
  • Не містить лугу, нейтральне для пластику, дерева, лакованих поверхонь, вороніння.

Застосування

Провести чищення зброї. Балон струснути. Рівномірно розпилити мастило на всі поверхні деталей і механізмів зброї, включаючи канал ствола. Після нанесення мастила, зброю ганчіркою не протирати!

Склад

Олива мінеральна, інгібітор корозії, запашник, газ-пропелент вуглеводневий.

Упаковка

300 ml. - аерозольний балон  XS 40504

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.