XADO

Спортивно-мисливський стрілецький клуб
(057) 717-54-64, (050) 717-54-64

Карабін CZ 455 Lux калібр 22LR

Опис

Сz 455 LUX - це версія гвинтівок кільцевого запалювання з лакованим ложе виготовленим з турецького горіха і рискою виконаною на пістолетному руків’ї. Завдяки наявності регульованого цілика є можливість введення великого діапазону поправок як по вертикалі, так і горизонталі. Посадочне місце, для установки оптики, виконане у вигляді «ластівчин хвіст» з шириною 11 мм і розташоване на ресивері.

Специфікація

Тип оружия: Нарезное
Страна производитель: Чешская Республика
Бренд: СZ, (Česká Zbrojovka)
Модель: 455
Калибр: 22 LR
Емкость магазина (патр.): 10
Ударно-спусковой механизм : Регулируемый
Прицельные органы: Фиксированные
Общая длина (мм): 980
Длина ствола (мм): 525
Высота (мм): 215
Ширина (мм): 66
Вес (кг): 2.8
Особенности: Резьба на дульном срезе

Відгуки

Будь-який сучасний збройний магазин це ретельно продумана збройова галерея, де будь-який бажаючий може купити різноманітні товари для полювання. Але ж крім полювання є ще стрілецький спорт (стендова, високоточна, цільова і динамічна стрільба). Якщо про вас можна сказати, що зброя це ваше життя - вам просто необхідно відвідати наш тир.

Різні моделі і калібри, а також збройові системи: нарізне, гладкоствольне, комбіноване, травматичне, стартове, пневматичне, духове. Одним словом, у нас ви знайдете ваш особистий вид зброї і зможете максимально близько познайомитися з ним. А широкий діапазон цін вас приємно здивує.